MÖSZ logoUIPM logo

Facebook logo

Utánpótlás hírek

Mezei futóversenyek eredményei

Hepp Marcell a keddi Diákolimpia mezeifutás Országos Döntőjében aranyérmet szerzett 6:50-es futóidővel. Hatalmas eredmény Marci!

Hétfőn a kerületi Mezei futóversenyen fiú-lány I.-II. korcsoportban, igen eredményesen szerepeltek a Karinthy Iskola öttusa osztályos kisiskolásai, tanulói. Több egyéni és csapat érmet szereztek.

Gratulálunk Mindenkinek!

Képek a szövegre kattintva megtekinthetőek

2016.04.10.

DECATHLON Két- és Háromtusa Magyar Fordulók eredményei

Nagyon szépen szerepeltek a 2. idei válogatóversenyen a srácok. Javítottak úszásban és futásban is, így az egész szakmai stáb büszke rájuk! A cél minden versenyen és alapvetően a sportban az, hogy próbáld felülmúlni önmagad! Ennek az eszmének a sportolóink megfeleltek és ezért le a kalappal előttük! Ifi-s versenyzőink mellett a kisebbek is nagyon odatették magukat a szombati versenyükön. Nagyon ügyesek voltak és kiváló eredményeket értek el.

Gratulálunk! Szép volt Gyerekek! Hajrá UTE!

A versenyről készült képek a Galéria/Képgaléria menüpontban megtekinthetőek.

Eredmények megtekinthetőek a Szakosztály/Eredmények menüpontban.

2016.01.27.

Mai úszóedzésének eredményei

A mai hosszú, két órán át tartó edzés végén, több csoportban úsztak a gyerekek egy felmérőt, hogy lássuk hol tartanak a fejlődésben.... A felmérő hosszabb pihenőkkel, 25 méterből / 50 méterből / 100 méterből és 200 méterből állt. További részletek a facebook odalon:

- a korosztályok és a verseny távok maradtak a tavalyi szabályok szerint
- az U15-ös (2002) korosztály versenyei új szisztéma szerint lesznek lebonyolítva (álló lövészet lesz a futások előtt vagy után, melyet külön díjaznak majd)
- az U15-ösök versenye az IFI B korosztály versenyével lesz egy napon,általában a kéttusa versenyeket megelőző napon
- az ELIT VÁLTÓ BAJNOKSÁGRA 3 versennyel lehet kvalifikálni (2 kupa forduló és az Országos bajnokság)
- az ELIT VÁLTÓ BAJNOKSÁGRA VALÓ BEKERÜLÉSHEZ 3 váltó versenyen való indulás szükséges (szóval 3-ból/3).

2015.12.15.

Statisztika a 2015-ös versenyévadról:

Az UTE öttusa szakosztályának versenyzői az év során összesen 117 fővel vettek részt a szövetség által rendezett versenyeken.

Összesen 17 érmet gyűjtöttek versenyzőink az évben (4 arany/4 ezüst/9 bronz). A 17 éremből, 13 érem, egyéni érem volt, 4 pedig váltó versenyen szerzett érem. A korosztály két legfontosabb versenye az évben, az Országos Bajnokság és az ELIT Bajnokság volt,melyeken sportolóink 6 érmet gyűjtöttek.

Az éves statisztika alapján a 25 szakosztály közül:
- indulók számában (117 indulás) a 9. helyen végeztünk
- szerzett érmek számában (17 érem) a 9. helyen végeztünk
- egyéni érmek számában (13 érem) a 8. helyen zártunk
- az induló váltók számában (24 váltó) a 9. helyen végeztünk
- a szerzett váltó érmek számában (4 érem) a 9 helyen állunk

Nagy eredmény ez az egyesület és a szakosztály számára, hiszen csak olyan szakosztályok végeztek előttünk, ahol évek óta zajlik az utánpótlás nevelő munka, komoly szinten, nagy bázissal. Viszont az eredmények tükrözik, hogy a jövőben az UTE-s sportolóknak is helye lesz az élmezőnyben a nagy szakosztályok sportolói mellett. A Karcsi bácsival elkezdett munka, pedig egy jó alap a tovább lépéshez és fejlődéshez. 2016-ban egy sikeres versenyévad elé néznek az újpesti gyermekek és sportolók.